Ali Koç ile Ufuk Özkan ortasındaki diyalog

Fenerbahçe Lideri AliKoç, Türkiye’nin tüm kentlerinden gençlerin kültür, sanat, spor, seyahat faaliyetlerine erişiminde fırsat eşitliği sağlamak ve gençlerin toplumsallaşmalarını desteklemek maksadıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Genç Ne Sever” platformunun tanıtım toplantısında konuştu.

Toplantıda Ali Koç ile gecede sunuculuk yapan ünlü oyuncu Ufuk Özkan ortasında geçen diyalog dikkat çekti.

“Senin de kusurun bu”

Gecenin sunucusu ünlü oyuncu Ufuk Özkan’a tuttuğu ekibi soran Ali Koç, “Galatasaraylıyım.” cevabını alınca, “Her hoşun bir kusuru var. Senin kusurun da bu.” diye latife yaptı. Salonda gülüşmelere sebep olan anlar toplumsal medyada da büyük ilgi çekti.

Sarı-lacivertli kulübün lideri, futbolda uzun müddettir şampiyon olamadıklarını hatırlatarak, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümünde zafere ulaşmak istediklerini lisana getirdi.“Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyonluk en çok bize yakışır”

2023’ün Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıl dönümü olduğuna değinen lider Koç, “Türkiye’nin 100. yılında ne kadar alanda başarılı olabilirsek, bizim için o kadar kıymetli. Fenerbahçe, hoş ülkemizin kurtuluşu ve kuruluşunda bir spor kulübünün yapacağından fazlasını yapmış.

Tüm kulüpler yapmış fakat Fenerbahçe bir adım öteye gitmiş, çok şey yapmış. O yüzden biz, ‘Fenerbahçe, bir spor kulübünden öte.’ deriz. Şehitler ve gaziler verdik. Ata’mızın da takdirine şayan olduk. Bu bizim en çok gurur ve gurur duyduğumuz, sevindiğimiz şey. O yüzden Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyonluk en çok bize yakışır.

Bizim futbolda kuraklık biraz uzun sürdü. Başka branşlarda işler âlâ gidiyor. Kim hak ediyorsa o kazansın lakin inşallah Fenerbahçe kazanır.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*