Bakırköy’de bir erkek ve bayan konutta vurulmuş halde bulundu

İstanbul Bakırköy’deki bir meskende iki genç kalp hizasından sol göğüslerinden vurulmuş halde bulundu.

İddiaya nazaran, her ikisi de 20 yaşındaki Alper B. ile Suna T. perşembe gecesi bir ortaya geldi. AA’nın haberine nazaran buluşma sırasında Alper B, arkadaşı A.C.’yi arayıp Suna T’nin kendisini vurduğunu öne sürerek, çabucak gelmesi gerektiğini söyledi. Arkadaşı A.C. de polis ve sıhhat takımlarını aradı.

Polis takımı, meskene geldiğinde Alper B. ile Suna T’yi sol göğüslerinden vurulmuş halde buldu. Konutta tek tabancanın olduğu tespit edildi. Sıhhat grupları, Alper B.’nin öldüğünü belirledi, ağır bakıma kaldırılan Suna T. ise hastanede tedavi görüyor.

Olayın nasıl gerçekleştiğinin kriminal incelemelerin akabinde netleşeceği öğrenildi.

‘CİNAYET Mİ, İNTİHAR MI?’

Binanın bulunduğu sokakta berber dükkanı işleten Arif Güner, yaptığı açıklamada, iki kişinin tartıştıklarını ileri sürdü. Güner, “Arkadaşları kapıya geliyor. İki el silah sesi geliyor ancak apartmandaki kimse duymuyor. Kızı çıkartırken gördük. Çocuk zati sonra kendisine sıkmış, orada ölmüş. Herkes farklı bir şey söylüyor. Olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu araştırılıyor. Olay konutun içinde yaşandı. Biz çocuğu pek görmüyorduk. Daha evvel sorun yaşanmadı. Zati çok fazla tanımıyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.