Beşiktaş’tan Emirhan İlkhan açıklaması: ‘Torino şimdi ödeme yapmadı’

Beşiktaş Futbol Yöneticisi Ceyhun Kazancı, siyah-beyazlıların transfer çalışmalarına dair açıklamalarda bulundu.

Ceyhun Karı, altyapıdan yetişen ve ismi son günlerde Torino ile anılan Emirhan İlkhan için İtalyan grubunun hür kalma bedelini şimdi ödemediğini söz etti.

KEREM ATAKAN KESGİN İLE İLGİLENİYORUZ

8 numarada vazife yapabilecek 2 ismi takıma katmak istediklerini belirten Yararı, Sivasspor’un 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Kerem Atakan Kesgin ile ilgilendiklerini söyledi. Karı, Sivasspor ve genç oyuncuyla görüşmelerin devam ettiğini de kelamlarına ekledi.

N’KOUDOU KALIYOR, KENY TRANSFERİ ASKIYA ALINDI

Siyah-beyazlı grubun Kamerunlu kanat oyuncusu Kevin N’Koudou’nun yeni dönemde ekipte kalacağını belirten Ceyhun Yararı, bununla birlikte daha evvel gündeme gelen Bandırmasporlu Keny’nin transferinin askıya alındığını söyledi.

Kazancı, daha evvel ismi Beşiktaş ile anılan Young Boys’un İsviçreli oyuncusu Christian Fassnacht’ın ise gündemde olmadığını belirtti.

SERDAR İLE ŞİMDİ YENİ MUKAVELE İMZALANMADI

Avusturya kampında takım dışı bırakılan Serdar Saatçı’nın durumuyla ilgili de konuşan Çıkarı, Valerien Ismael’in genç stoperin performansından şad olmadığını, onun için de şu an kadroyla birlikte idmanlarda yer almadığını belirtti. Karı ayrıyeten, Serdar Saatçı ile şimdi yeni kontrat imzalanmadığını kelamlarına ekledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*