Faroe Adaları Teknik Yöneticisi Hakan Ericson: Stefan Kuntz ve Türk ulusal grup oyuncularına çok hürmet duyuyorum

Türkiye maçı öncesinde Gloria Sports Arena’da kampa giren Faroe Adaları ‘nda teknik yönetici Hakan Ericson bugün basın açıklaması yaptı. Türkiye’nin çok uygun ekip olduğunu vurgulayan Ericson, “Farklı liglerde oynayan çok üst seviye oyuncular var. Bizim oyuncularımıza nazaran daha üst seviye oyuncular, onlmara hürmet duyuyoruz ancak daha evvel Danimarka ve İskoçya’ya karşı oynadığımızdaki 85 dakika 0-0 üzere performans gösterebiliyoruz. Elimizden geldiğince çaba edeceğiz. Bizim maçımızda Türkiye’nin kazanmasının beklenmesi olağan. Bizim maksadımız her vakit kazanmak. Her kadronun olduğu üzere bizimde birinci amacımız kazanmak. Biz kadronun performansına odaklıyız. Performansımızı her vakit daha üste çekmeye çalışıyoruz” dedi.

“KUNTZ’A HÜRMET DUYUYORUM”

A Ulusal Ekip Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz’a çok hürmet duyduğunu belirten Ericson, “Çok yeterli bir oyuncuydu. İkimizin de benzeri özelliği var. Ben İsveç o Almanya ile U21 şampiyonluğu kazandı. Bu üslup turnuvalardan evvel genç oyuncuları görmek kesinlikle değerli. Bizim grubumuzda da genç oyuncular var. Elinizde çok genç oyuncu olunca hepsini görmek istiyorsunuz” dedi.

Faroe Adaları’nın UEFA Uluslar C Ligi’nde birinci sefer yer aldığını belirten Ericson, ligde kalmayı hedeflediklerini söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*