Haber7.com’a bir ödül daha

2023 Vizyon Dayanak Derneği tarafından bir otelde gerçekleştirilen “2023 Vizyon Büyük Türkiye Buluşması” kapsamında, “2023 Vizyon Marka Ödül Töreni” düzenlendi.

Haber7 Genel Yayın Direktörü Osman Ateşli markalaşmış basın medya kategorisinde 2023 Vizyon Takviye Derneği tarafından mükafata layık görüldü.

Osman Ateşli’nin mükafatını Kanal 7 Haber muhabiri Onur Türker, Dernek Lideri Cengiz Özbay’ın elinden aldı.

Dernek lideri Cengiz Özbay, programın açılışında “Unutmadık, unutmayacağız. Demokrasiye yeni şehitler vermeyeceğiz. 2023 Vizyon olarak kendimize sorumluluk addederek, bu yola çıktık” dedi.

Cengiz Özbay, programın açılışında, derneğin emel ve vizyonuna ait bilgi vererek, “Unutmadık, unutmayacağız. Merhum Adnan Menderes’e yapılanları, merhum Muhsin Yazıcıoğlu’na yapılanları hatta Eren Bülbül kardeşimize yapılanları yaptırmamak için 2023 Vizyon olarak kendimize sorumluluk addederek, bu yola çıktık.” tabirlerini kullandı.

Panelin akabinde 2023 Vizyon Marka Mükafatları sahiplerine dağıtıldı. 8 kategoride toplamda 39 ödül dağıtılırken Haber7 Genel Yayın Direktörü Osman Ateşli markalaşmış basın medya kategorisinde mükafata layık görüldü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.