Necati Yanlışsız yazdı: Size Mansur Yavaş’ı sıkıştıracağınız bir ipucu vereyim!

Sözcü gazetesi müellifi Necati Gerçek, bugünkü, “Size Mansur Yavaş’ı sıkıştıracağınız bir ipucu vereyim!” başlıklı köşe yazısında Ankapark’ı kaleme aldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen Ankapark’ın işletme hakkının Melih Gökçek’e verilmesi gerektiğini söyleyen Yanlışsız, ABB Lideri Mansur Yavaş’ın “bu tekliften kaçamayacağını” söylerken “Bu tekliften kaçamaz. Verir Ankapark’ın işletmesini Melih Gökçek’e ve tüm Ankaralılar ve bütün dünya görür; kim doğruyu söylüyor. Kim yiyici. Kim yedirici” yorumunu yaptı.

Necati Doğru’nun bugünkü köşe yazısının ilgili kısmı şöyle:

“Gazetecinin vazifesi, başarılı olduğu için halk tarafından sevilen bir belediye liderini sıkıştıracak “ip ucu aramak ve Saray sevici iktidarı rahatlatmak” değil. Gerçek musunuz? Dürüst müsünüz? Sizi sınıyorum. Size Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’ı sıkıştıracağınız bir ip ucu vereyim. Mansur Yavaş’tan evvelki Büyükşehir Belediye Lideri partiliniz Melih Gökçek’e söyleyin. Onu uyandırın. İkna edin. Yavaş’a başvursun.

Desin ki: “Sayın Lider siz benim Ankapark ismiyle kurduğum oyun ve cümbüş merkezinin projesiz, hesapsız, kitapsız yapıldığını ve Ankaralılardan toplanan vergilerle elde edilmiş 801 milyon dolar paranın israf edilerek bir ekip bireyleri varlıklı eden enkaz yığını batak olduğunu söylüyorsunuz. Ben sizin batak, hurda, soygun ve yalancılık aracı dediğiniz bu Ankapark’ı işletmeye talibim. Verin ben işleteyim. Gerçeğin ne olduğunu halk da görsün.”

Mansur Yavaş bu tekliften kaçamaz. Verir Ankapark’ın işletmesini Melih Gökçek’e ve tüm Ankaralılar ve bütün dünya görür; kim doğruyu söylüyor. Kim yiyici. Kim yedirici”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*