Ömer 9.bölüm fragmanında radikal karar! İzleyenleri ters köşeye yatıran o sahne…

Ömer 9.bölüm fragmanında Reşat, ‘Ne yaparsam yapayım sen bu hikayeyi kendi bildiğin gibi yazmaya devam ediyorsun’ diyerek Ömer’e sitem eder. Ömer yeni bölüm fragmanında içindeki fırtınayı bir türlü durduramayan Ömer, çaresizlik duygusunu iliklerine kadar hisseder.

Ömer’in Gamze ile sık sık buluşması hem Süreyya’nın hem de kardeşinin dikkatini çeker ve onların arasındaki bu durumu sorgulamaya başlarlar. Hakan’ın beklenmedik bir zamanda Nisa’yı araması yeni bölüme damgasını vururken, Ömer’i hayatından tamamen çıkarmak isteyen Gamze radikal karar alır.

Ömer dizisinde, ‘Hayatta her şeyin bir bitişi olduğu gibi bir de başlangıcı vardır’ diyen Gamze, Erdal’la yeni bir ilişkiye adım atar.

Gamze’nin Erdal ile mutlu olamayacağına inanan Ömer, onu bu hatadan uzak tutmaya çalışırken Süreyya ile ilişkisini tehlikeye sokacak adımlar atar. Ömer’in karşısına çıkmasıyla aklı karışan Gamze, Erdal’la evlilik yoluna girmeyeceğini annesine söyler fakat karşısında hiç tahmin etmediği bir Fatma bulur. Fatma’nın öfkeyle Gamze’ye attığı tokat, herkesin hayatında bir bomba etkisi yaratır.

Nisa’nın evinde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğundan şüphelenen Reşat, kızının yaşadığı maddi sıkıntıların farkına varır. Bu sırada okuldaki Yaman’ın Emine’ye babasıyla ilgili söyledikleri, Emine ve Nisa arasında bir gerilime yol açar. Emine annesine inanmış görünse de Yaman’ın sözleri içinde şüphe uyandırmıştır.

Ömer’e olan sevgisinden yeterince karşılık bulamadığını hisseden Süreyya’nın kalbinde, Figen’in ektiği kuşku tohumları filizlenmeye başlar. Aklındaki soruların cevabını bulmak için kararlı bir adım atan Süreyya, Ömer’i zor bir ikilemde bırakacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir