Ömer dizisinde tepki çeken sahne: Erkek işi yapmasın, mantıcıda çalışsın

Gazeteci Sina Koloğlu, Star TV’nin sevilen dizisi Ömer’in son bölümünde yer alan bir sahneyi sosyal medya hesabından paylaştı. Dizinin o sahnesinde geçen “Erkek işi yapmasın, mantıcıda çalışsın” diyaloğu, izleyiciyi adeta çıldırttı.
Söz konusu sahnede bir taksicinin kadın olması, karakterlerden ilginç cümlerine neden oldu. Ömer dizisinin izleyicilerini çıldırtan bu diyaloğun detayları çok şaşırttı.

Koloğlu, sosyal medyada paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

#Ömer dizisi son bölümde dikkat çeken bir gönderme vardı. Tahir ile Şükran evlerine dönüyorlar akşam olmuş. Bir taksi duruyor. Her ikisi hayretle içeriye bakıyor. Şükran ‘Aaa kadın şoför başı bağlı’ diyor. ‘Taksi mi lazım?’ diye soruyor kadın şoför. ‘Yok lazım değil. Lazım olsa ben binmem senin arabana. Gece, gece kadın başına çıkmış’. Kadın şoför ‘Hay Allahım ya’ diyerek basıyor gaza. Arkasından Şükran ‘Hayırlı işler’ diye sesleniyor. ‘Tövbe estağfurullah, başımıza taş yağacak’ Tahir’den. ‘Niye öyle diyorsun Tahir? Kadın çalışıyor ekmeğinin peşinde’ o saf bakışları ile soruyor Şükran. ‘İş mi yok Şükran? İlle erkek işi mi yapmak zorunda? Gitsin mantıcıda çalışsın’. Şükran hatırlatıyor; ‘E sen ona da karşı çıktın?’

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir