Ömer Erdoğan’ın Kayserispor mutabakatı iptal oldu

Önceki günlerde Kayserispor ile el sıkışan teknik yönetici Ömer Erdoğan, kulübün transfer yapma durumuyla ilgili yaşadığı düşüncelerden kaynaklı olarak mutabakatın gerçekleşmediğini duyurdu

Hatayspor ile yollarını ayırdıktan bir mühlet sonra Kayserispor’un gündemine gelen ve 5 Haziran’da sarı kırmızılı kulüple mutabakat sağlayan teknik yönetici Ömer Erdoğan, transfer tahtasındaki sıkıntılar nedeniyle imzaların atılamadığını açıkladı.

‘BÜYÜK BİR ÜZÜNTÜYLE…’

Genç teknik adam, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yeni bir meydan okuma maksadı ile her mevzuda mutabık kaldığım Kayserispor Kulübü ve bedelli lideri Berna Gözbaşı hanımefendiyle en son yaptığımız görüşme sonucunda transfer tahtası ile alakalı gelişen maniler sebebiyle büyük bir kederle bu mutabakatın tarafımca kabul edilemeyeceğini kendilerine belirttim ve siz bedelli spor kamuoyu ve Kayserispor topluluğuna da belirtmek isterim” sözlerini kullandı.

Kayserispor taraftarlarına da teşekkür eden Ömer Erdoğan, “Kayserispor kulübü ile ismimin geçtiği andan itibaren bana gerek toplumsal medyadan gerek ise iletileriyle sevgi ve takviyelerini gösteren Kayserispor taraftarına teşekkürlerimi ve hürmetlerimi iletiyorum. Gelecek dönemde Kayserispor kulübüne gönülden muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Kayserispor Kulübü 5 Haziran’da Ömer Erdoğan için ‘Hoş geldin’ paylaşımı yapmıştı.

BERNA GÖZBAŞI: İMZA KADEMESİNE GEÇEMEDİK

Anlaşmanın iptal olmasının akabinde toplumsal medya hesabından bir açıklama yapan Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı da şu tabirleri kullandı:
”Ekonomik problemler yalnızca ülkemizi değil tüm dünya futbolunu etkiliyor. Artık hiçbir şey eskisi üzere olmayacak. Hepimizin ayaklarının yere basması gerekiyor. Prensipte anlaştığımız Ömer Erdoğan ile imza kademesine geçemedik. Biz esaslı, büyük bir kulübüz. Oturmuş güçlü bir takımımız var. Kısa mühlet içinde bu takım üzerine artı bedel katacak, taraftarımıza coşkular yaşatacak bir teknik yönetici ile yolumuza devam edeceğiz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*