Şevval Sam yeni dönemde Yasak Elma’dan ayrılıyor mu? Eda Ece’den Şevval Sam muştusu

5 dönemdir Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Yasak Elam dizisi, bu yıl dönem finalini yapmış ve yeni dönem hazırlıklarına yavaş yavaş başlamıştı. Oyuncular bu süreçte tatile giderken dizinin kemik takım oyuncusu Şevval Sam’ın diziden ayrılacağı ve konser programlarına yük vereceği konuşulmaya başlanmıştı.

Dizinin dönem finalinde Seçkin’in kaza geçirmesi diziden kesin olarak ayrıldığına işaret ederken, Şevval Sam’ın diziden ayrılmaması için toplumsal medyadan bir kampanya başlatılmıştı.

Eda Ece’den Şevval Sam müjdesi

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu olan ve Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece, rol arkadaşı Şevval Sam’ın Yasak Elma’dan ayrılıp ayrılmayacağına ait konuştu. Ünlü oyuncu dizinin 6. dönemi için hazırlıkların başladığını söylerken Ekim ayında tüm grubun toplanacağını ve final dönemi yapmak için de hazırlıklarını tamamlayacaklarını söyledi.

Sezon finalinde dizinin takımından ayrılacağı tarafında gündeme gelen Şevval Sam ile ilgili açıklamada yapan Eda Ece, Şevval Sam’ın ağır bir konser talebiyle karşı karşıya olduğunu ve birebir vakitte Medyapım’ın ‘Ru’ isimli dizisinde de rol aldığını belirterek dizide kanser hastası olan bir anne rolüne hayat verdiğini Yasak Elma’nın yeni dönemdeki birinci kısımlarında çekimlerin yapıldığı Urla ile İstanbul ortasında mekik dokuyacağını aktardı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*