Trendyol Süper Lig takımlarından Yılport Samsunspor’un Alman teknik direktörü Markus Gisdol, Anadolu Ajansı’nın düzenlediği ‘Yılın Kareleri 2023’ oylamasına katıldı. Gisdol, AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin çektiği fotoğrafları inceleyerek, özellikle ‘Deprem: Umut’ ve ‘Gazze: Kanıt’ kategorilerindeki fotoğraflara duygusal anlar yaşadığını belirtti. Gisdol, haber kategorisinde Mustafa Ünal Uysal’ın ‘Dağcılar görev başında’, çevre-yaşamda Saim Harmancı’nın ‘Dağlar arasında’ ve sporda Fatemeh Bahrami’nin ‘Engel tanımayan’ fotoğraflarını seçti.