Ekim Listesi Açıklandı: Portföyü 100 Katına Çıkaracak 5 Altcoin!

Ekim ayı iyi bir performans için hazır. Bu ay pek çok kripto para iyi performans gösterme potansiyeline sahip. Peki, bu ay yatırım yapmak için uygun projeler hangileri. Kripto uzmanı Lawrence Mike Woriji bu potansiyele sahip 5 altcoin belirliyor ve nedenlerini açıklıyor.

İlk sırdaki altcoin: Pendle (PENDLE)

Ekim ayı listesinin ilk sırasında PENDLE var. Pendle’da garip bir şey yok. Çünkü proje son birkaç ayda gerçek bir potansiyel gösterdi. Pendle, piyasa hareketine rağmen etkileyici bir TVL’yi koruyan tek DeFi protokolü. Buna ek olarak, Pendle sürdürülebilir ekonomi üzerinde çalışıyor. Ayrıca, son birkaç aydır büyümeye olan bağlılığını gösteren bir ekibe sahip. Dahası, Pendle’ın yakın zamandaki RWA entegrasyonu, protokolü izlenmesi gereken konuma getirdi.

İkinci sırada Maker (MKR) geliyor

Maker (MKR), son dönemdeki yükselişi nedeniyle kripto topluluğunun dikkatini çeken bir başka altcoin projesi. Maker’ın olağanüstü finansal başarısı etkileyici oldu. Bu arada, Maker’ın yıllık 193 milyon dolarlık geliriyle en büyük gelir getiren DeFi protokollerinden biri olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu gelirin ana kaynağı, DAI madencilerinden kazandığı faiz. Ayrıca, Gerçek Dünya Varlıkları (RWA’lar) bunun büyük bir kısmını oluşturuyor.

Maker, Eylül ayında, ABD Merkez Bankası Fed’in faizleri durdurduğunu açıklamasından kısa bir süre sonra çok sayıda işlem gördü. İlginç bir şekilde, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Maker 2 Ekim’de 6 ayın zirvesini kaydetti. %8’lik DAI tasarruf oranı kurumsal yatırımcılar için büyük bir cazibe oluşturdu. Bu yüzden Maker’ın Ekim ayı boyunca gündemde kalmasını bekliyorum.

Üçünü sıradaki altcoin: Gmx (GMX)

Çok yakında GMX’te muhtemelen çok fazla likidite göreceğiz. Bunun nedeni de GMX’in kısa süre önce hibe için Arbitrum’a başvurmuş olması. Başvuru, sermaye verimliliği ve artan likidite ile çeşitlendirilmiş sürekli ve spot havuzlar oluşturmaya odaklanıyor. Kısa süre önce GMX’i balinaların ilgilendiği tokenlardan biri olarak listelemiştik. Balinaların GMX’e olan ilgisi sürpriz değil. GMX başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip. Bu yüzden çok yakında yüksek rakamlar görmesi mümkün.

https://twitter.com/GMX_IO/status/1708931740394266952

Listeye Synthetix (SNX) ile devam ediyoruz

Synthetix, bu ay bir performans için sahneye çıkan tokenlerden biri. Bu arada Synthetix V3 yaklaşıyor. Ayrıca, sentetik borca karşı teminat varlığı olarak ETH ile Base’e doğru bir genişleme olması muhtemel.

Son sırdaki altcoin: Frax (FXS)

FRAX, bir sonraki boğa koşusu sırasında güçlü performans göstermesi için değerlendirdiğimiz kriptolardan biri. Ancak zayıf bir FRAX arzı, son zamanlardaki performansını kötü etkiledi. Bununla birlikte, FRAX V3 RWA teminatı ve getiri dağıtımı sunacağı için tüm bunlar yakında değişebilir.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx