Xiaomi 14 Ultra için profesyonel fotoğrafçılık kiti geliyor

Xiaomi’nin en yeni amiral gemisi modeli Xiaomi 14 Ultra, bugün düzenlenen bir etkinlikle tanıtıldı. Marka, bu üst düzey cihaz için özellikle fotoğraf tutkunlarını ve cihazın etkileyici optik özelliklerinden maksimum düzeyde yararlanmak isteyenleri hedefleyen Profesyonel Fotoğrafçılık Kiti’ni de duyurdu.

Geçen yıl Xiaomi 13 Ultra için sunulan kit oldukça temel özelliklere sahipken, bu yıl Xiaomi 14 Ultra için sunulan kit, kullanıcılara daha gelişmiş bir deneyim sunmak üzere yenilendi. Kit, bir kamera tutacağı, 67mm filtre adaptör halkaları, bir lens kapağı ve bir boyun askısı içeriyor. Yenilenen kit, USB-C portu aracılığıyla Xiaomi 14 Ultra’ya bağlanıyor ve bu sayede Bluetooth 5.0’a kıyasla herhangi bir gecikme olmadan daha stabil ve güvenilir bir bağlantı sağlıyor. Tutacak, 1,500mAh kapasiteli dahili bir bataryaya sahip ve 90W’a kadar kablolu şarj desteği sunuyor. Ayrıca, akıllı telefonun bataryası %80’in altına düştüğünde cihazı şarj edebiliyor.

Xiaomi 14 Ultra için profesyonel fotoğrafçılık kiti geliyor

Xiaomi, bu Profesyonel Fotoğrafçılık Kitinin profesyonel bir kamera deneyimi sunduğunu iddia ediyor. Kullanıcıların tek el ile rahat bir kullanım sağlamasına olanak tanıyan güçlü ve konforlu bir tutuş sunuyor. Aksesuar, iki aşamalı deklanşör düğmesi ve zum kolu dışında yeni işlevler de sunuyor; artık özel bir kadran ve video kayıt düğmesi bulunuyor. Bu özel kadran, diyafram, enstantane hızı, ISO ve daha birçok ayarı ayarlamak için kullanılabiliyor.

Xiaomi 14 Ultra Profesyonel Fotoğrafçılık Kiti, beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği ile sunuluyor ve 999 yuan (yaklaşık 141 dolar) fiyat etiketine sahip. Bu yeniliklerle Xiaomi, akıllı telefon fotoğrafçılığını bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor ve teknoloji meraklılarına daha gelişmiş bir fotoğrafçılık deneyimi vaat ediyor. Bu gelişmeler, Xiaomi’nin amiral gemisi serisindeki yenilikçi yaklaşımını ve kullanıcı deneyimine verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx